Zgłosuj na książki roku 2017

Szukaj i znajdź. Historia

Tłumaczenie: Magdalena Kucaba
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Szukaj i znajdź". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Jedność
978-83-7660-165-6
jagarkar

Ta książka porwie Was w ekscytującą podróż do przeszłości! Dowiecie się, jak upływało życie w starożytnym Egipcie i Rzymie; odwiedzicie też wiele innych fascynujących miejsc. Wspaniałą zabawą będzie zwiedzanie zamku, udanie się na pokład galeonu albo sprawdzenie, co działo się na Dzikim Zachodzie! A może jesteście ciekawi, jak spędzili noc pasażerowie pechowego rejsu Titanica?

źródło opisu: http://jednosc.com.pl/product_info.php?products_id=1722

źródło okładki: http://jednosc.com.pl/product_info.php?products_id=1722