Three To Ride

Cykl: Nights in Bliss, Colorado (tom 1)
Wydawnictwo: Siren Publishing
Three To Ride
erotyk, romans
angielski
Karin

Rachel Swift is a woman on the run. Max and Rye Harper are just the men to catch her. A stalker sent Rachel’s world reeling. Now she’s running for her life, and Bliss, CO, seems like the perfect place to hide. Bliss is a strange little town, filled with artists, nudists, and the occasional conspiracy nut. It’s a good place to start over. Horse trainer Max and Sheriff Rye gave up on their...

Horse trainer Max and Sheriff Rye gave up on their dream of finding one perfect woman to share long ago. Rachel walks in, and they’re both in love and fighting their true natures. When Rachel’s past catches up with her, all of Bliss is in danger. Can Rachel stand up to the man who took everything? Rachel is done running. It’s time for her to get back in the saddle and ride.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/10240210-three-to-ride

źródło okładki: http://www.sophieoak.com

sola255 | 2015-02-26
Na półkach: Przeczytane, Erotyk

Zawsze mam problem z oceną książki .Bo książka, książce nierówna i temat , tematowi też nie. Prawdą jest co czytałam w niektórych opiniach na różnych forach ,że pani Oak jest przewidywalna. Jak do tej pory jest -to prawda.
Wszystkie tomy jakie czytałam zawsze kobieta z jakąś przeszłością i przeważnie znajdują ją w Bliss dwaj adoratorzy (pojedynczy rzadkość).
Natomiast ja się świetnie bawię przy jej książkach. Humor ma zaskakujący, a kwestia tzw "kanapek"? W dzisiejszych czasach nic mnie nie zdziwi ( tak przynajmniej myślę :-))
Bezcenne jednak dla mojej wyobraźni jest doświadczenie, kiedy mała rozjuszona kobietka zmusza do cofania się , ba nawet przewrócenia największego zabijaki z miasteczka , chłoszcząc go bukietem kwiatów , który właśnie od niego dostała;-)

Lilah | 2013-01-15
Przeczytana: 26 kwietnia 2012

Rachel Swift jest kobietą uciekającą. Max i Rye Harper są mężczyznami, którzy mogą ją złapać. Prześladowca przewraca świat Rachel do góry nogami. Teraz w walce o swoje życie ucieka do Bliss w stanie Colorado, które zdaje się być idealnym miejscem do ukrycia. Bliss jest dziwną małą mieściną, pełną artystów, nudystów i sporadycznych maniaków spisków. To dobre miejsce, by zacząć wszystko od początku. Trener koni Max i Szeryf Rye odrzucili swoje marzenie o znalezieniu dla siebie idealnej wspólnej kobiety. W ich świat wkracza Rachel, a oni zakochują się w niej obaj i walczą ze swoją prawdziwą naturą. Kiedy Rachel dopada jej przeszłość, całe Bliss jest w niebezpieczeństwie. Czy Rachel będzie potrafiła stanąć przed mężczyzną, który zabrał jej wszystko? Rachel skończyła uciekać. Przyszedł czas, by wróciła do siodła i pogalopowała.

Maxiuuu - podbiłeś moje serce zjedzeniem muczącego hamburgera. Kocham Cię aż po wsze czasy. Cała seria to seria z lekkim BDSM, jednak więcej go nie ma, niż...

Haidii | 2014-11-09

01 # Świetna książka, nowi bohaterowie i uwaga!!! KOBIETY! :D:D zapraszam na przedsmak Nocy w Bliss - zapowiada się gorąco, czyli to co tygryski i kobitki lubią najbardziej... mrrr :D Rachel Swift jest kobietą uciekającą. Max i Rye Harper są mężczyznami, którzy mogą ją złapać. Prześladowca przerwaca świat Rachel. Teraz w walce o swoje życie ucieka do Bliss w stanie Colorado, które zdaje się idealnym miejscem do ukrycia. Bliss jest dziwną małą mieściną, pełną artystów, nudystów i sporadycznych maniaków spisków. To dobre miejsce, by zacząć wszystko od początku. Trener koni Max i Szeryf Rye odrzucili swoje marzenie o znalezieniu dla siebie idealnej wspólnej kobiety. W ich świat wkracza Rachel, a oni zakochują się w niej obaj i walczą ze swoją prawdziwą naturą. Kiedy Rachel dopada jej przeszłość, całe Bliss jest w niebezpieczeństwie. Czy Rachel będzie potrafiła stanąć przed mężczyzną, który zabrał jej wszystko?...

Thanith | 2013-09-14
Przeczytana: 14 września 2013

Strasznie zmęczyła mnie ta książka. Pomysł na dzielenie się między bliźniętami jedną kobietą, spłodzenie z nią dzieci ożenienie się z nią (to ostatnie jest chyba bezprawne) uważam za chory i porąbany. -Jestem chyba zbyt zatwardziałą monogamistką aby tan wątek mi się spodobał:/ a sceny erotyczne są jak z pornosa.
Jedynak jest to moja subiektywna ocena. Obiektywnie książka nie jest wcale taka zła.

daria | 2013-08-30
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, 2013
Przeczytana: 29 sierpnia 2013

Muszę przyznać, że nie spodziewałam się czegoś tak dobrego. Myślałam, że dostanę płytka historyjkę, a okazało się, że autorka potrafi pisać i kreować bohaterów. Warto wznieść się ponad ten sex i zagłębić w to miasteczko i jego mieszkańców.

książek: 1902
izomorfia3 | 2014-01-10
Przeczytana: 05 stycznia 2014

1 kobieta dla 2 facetów(braci)!! ;)
Lepsze niż niejeden na siłe tworzony erotyk ;)

evelyna | 2018-05-05
Na półkach: Erotyki, Przeczytane