Czego się spodziewać, kiedy się ciebie spodziewają

Tłumaczenie: Anna Bajko
Wydawnictwo: Rebis
What To Expect When You're Expected: A Fetus's Guide to the First Three Trimesters
978-83-7510-611-4
poradnik, ciąża
jagarkar

9 miesięcy ciąży z przymrużeniem oka Pierwszy na świecie przewodnik po ciąży dla czytelnika nienarodzonego napisany przez byłego embriona Z przedmową Thomasa Harolda Edwarda Bociana BIBLIA ŻYCIA PŁODOWEGO "Nie mogłem się od niej oderwać, więc musieli zrobić mamie cesarkę" - Michael Pritchard, 3 tygodnie, autor "A to dopiero! Przypadki Michaela Pritcharda". Nowe, drugie wydanie książki...

9 miesięcy ciąży z przymrużeniem oka

Z przedmową Thomasa Harolda Edwarda Bociana

BIBLIA ŻYCIA PŁODOWEGO

Nowe, drugie wydanie książki zawiera najświeższe i najdokładniejsze informacje z zakresu życia płodowego, w tym dodające otuchy odpowiedzi na setki pytań w rodzaju:

Jak dotąd podczas ciąży mamusię zajmowały głównie stresy, obawy i depresja. Na czym właściwie powinna się skupić?

Kopię z całej siły, a mama na to, że czuje w brzuchu motylki. Czy robię coś nie tak?

Dlaczego wieczorem, kiedy akurat usiłuję zasnąć, rodzice włączają Mozarta, i to na cały regulator?!?

Ile osób mamusia powinna zaprosić, gdy będę się rodził - z dokładnością do stu?

źródło opisu: http://www.rebis.com.pl/rebis/public/books/books.h...(?)

źródło okładki: http://www.rebis.com.pl/rebis/public/books/books.h...»

daria | 2015-11-19

Skusiłam się na nią bo była na dużej promocji, a też okładka i krótkie wstawki z tyłu książki zachęciły mnie. Jednak stare powiedzenie "nie oceniaj książki po okładce" jest w tym przypadku bardzo na miejscu.

Moim zdaniem ta książka to przerost formy nad treścią, "przymrużenie oka" i ciężki humor całkowicie przyćmiły treść. Momentami wydawało mi się, że autorowi brakowało pewnych istotnych informacji i próbował zatuszować to humorem - jak dla mnie nieumiejętnie.

Majka | 2016-12-22

śmieszna książka. pozytywna