Jak mała Helenka została wielką Świętą. Św. Faustyna Kowalska (1905–1938)

Książka jest przypisana do serii/cyklu "książeczki o świętych dla dzieci". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Księgarnia św. Jacka
święci, religia, wzorce, patroni
Sylwia

Inspirująca dzieci, historia św. Faustyny Kowalskiej, małej Helenki, która została wielką Świętą. Zawiera najważniejsze fakty z życia Świętej, apostołki Bożego miłosierdzia, kanonizowanej w 1993 roku przez papieża Jana Pawła II. Jezus objawił jej tajemnicę Bożego miłosierdzia, którą Faustyna, dzięki swej wierze, mogła zanieść całemu światu. Książka napisana jest bardzo prostym i przystępnym językiem i zawiera piękne ilustracje autorstwa Katarzyny Dąbrowskiej.
Książeczka jest pierwszą pozycją w serii wydawniczej dla dzieci, której celem jest pomoc w zrozumieniu, jak ważne jest poznanie życia świętych, i jak może być ono inspirujące do przemiany swojego życia

źródło opisu: Księgarnia św. Jacka, 2012

źródło okładki: zdjęcie autorskie