biznes, finanse

Profesjonalna działalność na rynku nieruchomości wymaga coraz większej wiedzy i umiejętności. W trosce o klientów wprowadzone zostały licencje zawodowe dla osób obsługujących ten sektor. Tryb postępowania mającego na celu uzyskanie licencji w zawodzie pośrednik w obrocie nieruchomościami reguluje Ustawa o gospodarce nieruchomościami. Jednym z warunków przystąpienia do egzaminu jest ukończenie kursu spełniającego wymogi minimum programowego określonego przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast. Kolejna pozycja w serii NIERUCHOMOśCI wychodzi naprzeciw potrzebom przyszłych pośredników, a także osób wykonujących już tę profesję. Autorzy książki posiadają wieloletnią praktykę w obsłudze rynku nieruchomości, legitymują się licencjami pośredników w obrocie nieruchomościami, zarządców nieruchomości i rzeczoznawców majątkowych. Przekazują Państwu wyczerpujące informacje o samym zawodzie pośrednika oraz wiedzę ekonomiczną i prawniczą niezbędną do zdobycia odpowiednich uprawnień. Dzielą się też swoimi bogatymi doświadczeniami. Jest to zatem doskonały podręcznik dla osób uczęszczających na kursy z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Będzie również pomocny dla studentów wyższych uczelni i szkół przygotowujących do pracy w sektorze nieruchomości.

Robert_Bocian | 2017-07-05
walzur | 2013-12-28