Adobe Air dla programistów JavaScript

Wydawnictwo: Helion
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Adobe AIR for JavaScript Developers Pocket Guide
978-83-246-1960-3

Leksykon kieszonkowy. Adobe AIR to nowe, międzyplatformowe środowisko wykonawcze, które pozwala programistom na wykorzystanie znanych technologii takich, jak: HTML i JavaScript, do tworzenia rozbudowanych aplikacji internetowych. AIR oferuje bogaty zbiór wywołań API, a także ścisłą integrację z pulpitem, co umożliwia łączenie potęgi zasobów lokalnych z dostępem do internetu. ... Leksykon...

...
Leksykon zawiera przegląd mechanizmów wykonawczych HTML i JavaScript w Adobe AIR oraz wyjaśnia; jak uzyskać dostęp do funkcji i interfejsów Adobe AIR z poziomu JavaScript.

źródło opisu: Helion S.A., 2008

źródło okładki: http://helion.pl

| 2012-03-28
Przeczytana: 23 marca 2012

Moja przygoda z komputerową filozofią powoli raczkuje. Jestem antymatematyczny, antyinformatyczny, mam pamięć dobrą - ale typu "fotograficznego do twarzy", nie do nazw, nie do cyferek...
Heh...
Mimo to nie ukrywam pewnej fascynacji, nie można temu wszystkiemu odmówić logiki, porządku, a nawet określonej magii - bardzo specyficznej, jednak potężnej.
To trudne, choć piękne, szkoda iż nie dla mnie. Ale piękne to wszystko, potężna magia.

Na półkach