Chopin Wersja Polska

Wydawnictwo: Ex Libris
Chopin Wersja Polska
Chopin
lotusflower

Bibliofilska miniatura wydana z okazji dwusetnej rocznicy urodzin genialnego kompozytora. Albumik CHOPIN ukazał się w 10 wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej, włoskiej, hiszpańskiej, portugalskiej, rosyjskiej, francuskiej, japońskiej, chińskiej. Dzięki dużej liczbie wersji językowych dotrze do wielu osób na świecie i zaprezentuje im podstawowe informacje o naszym wielkim kompozytorze. Może stanowić pamiątkę z wizyty w naszym kraju.

źródło opisu: empik.com

źródło okładki: empik.com