Zarządzanie w jednostkach sektora finansów publicznych. Finansowanie działalności, audyt wewnętrzny i kontrola finansowa

Wydawnictwo: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
biznes, finanse

Książka stanowi ciekawy interdyscyplinarny przyczynek do wdrażania nowoczesnych metod zarządzania publicznego i jako taka może spełnić ważną rolę we wzmacnianiu potencjału polskich urzędów administracji publicznej. o istotne, autorami większości prac są praktycy pracownicy urzędów administracji rządowej oraz Najwyższej Izby Kontroli, będąc) równocześnie absolwentami studiów podyplomowych na kierunku audyt wewnętrzny i kontrola finansowa w jednostkach sektora finansów publicznych, organizow