Matematyka finansowa w praktyce. Wybrane zagadnienia z zakresu finansów przedsiębiorstw

Wydawnictwo: Osrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr
biznes, finanse

Szczegółowy przewodnik i użyteczne narzędzia z zakresu finansów przedsiębiorstw a każdy z omawianych w książce aspektów wyjaśniony został w ujęciu teoretycznym, a także na praktycznych przykładach wzbogaconych interpretacjami.Książka wzbogacona o suplement elektroniczny, który zawiera szereg arkuszy kalkulacyjnych (w formacie MS Excel) z gotowymi narzędziami, które pomogą każdemu szybko i łatwo wyliczyć dany wskaźnik, wartość. Wszystkie arkusze kalkulacyjne zostały tak sformatowane, aby po wprowadzeniu właściwych informacji można było od razu drukować odpowiednio sformatowaną stronę, na której znajdują się właściwe obliczenia.

Chaoticreader | 2016-04-22