rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Nigdy nie byłaś Żydówką. Sześć opowieści o dziewczynkach w ukryciu Nigdy nie byłaś Żydówką. Sześć opowieści o dziewczynkach w ukryciu
29 min. temu
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Hej, ostatnio chodzi mi po głowie książka, którą czytałam lata temu.  Jedyne, co zniej pamiętam, to że główna bohaterka była córką senatora/gubernatora (albo ojciec startował na prezydenta) i dostawała listy z pogróżkami. Zatrudnili dla niej ochroniarza ze służb specjalnych (jakiś, nie pamiętam czy to był SEAL czy co), na początku się nie dogadywali, później okazuje się, że...
15 godz. temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LUTY 2019)
 Pieśń Maorysów  Krzyk Maorysów  Córka kupca  Kupiecka baronowa  Uległa i posłuszna  Jak zostać księżną  Kochanek  Zbudź się, kochanie  W objęciach diabła
Magia i miecz
Jak kolega wyżej wspominał, naprawdę warto. http://lubimyczytac.pl/cykl/15448/archiwum-burzowego-swiatla Do tego jeszcze polecam. (Magia i miecz do tego kilka walczących ras) http://lubimyczytac.pl/cykl/3738/malazanska-ksiega-poleglych A jak masz naprawdę dużo czasu to możesz zacząć: http://lubimyczytac.pl/cykl/1240/kolo-czasu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (kwiecień 2018)
Wymienię/Sprzedam:  Larista  Look  Znak Ateny  Rywalki. Dziennik  Kolacja z wampirem  Jesienna róża  Dwór skrzydeł i zguby  Lato drugiej szansy
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (grudzień 2017)
KUPIĘ - książki Marty Kisiel. Płacę z góry na konto :)
6 lata temu
Pokazuje 6 z 28