Czy Adam i Ewa mieli pępki?...i 199 innych pytań od nastolatków

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Did Adam i Eve Have Belly Buttons?...and 199 other question from Catholic teenagers
83-7424-043-1
religia, młodzież
religia
Natalia

Czy Adam i Ewa mieli pępki? Dlaczego warto być katolikiem? Czy randki są w porządku? Oto kilka spośród 200 pytań nastolatków, na które można znaleźć odpowiedź w tej książce. Omawiając tematy rozciągające się od aborcji po ewolucję, od modlitwy po randki, od Biblii po inne księgi, autor odpowiada na dzisiejsze, palące problemy młodych i wyjaśnia błędy i wątpliwości wszystkich poszukujących....

Oto kilka spośród 200 pytań nastolatków, na które można znaleźć odpowiedź w tej książce. Omawiając tematy rozciągające się od aborcji po ewolucję, od modlitwy po randki, od Biblii po inne księgi, autor odpowiada na dzisiejsze, palące problemy młodych i wyjaśnia błędy i wątpliwości wszystkich poszukujących. Ponad 500 razy odwołuje się do Pisma Świętego i ponad 800 razy do Katechizmu Kościoła Katolickiego. Amerykańskie wydanie książki zostało sprzedane w ponad 100 tysiącach egzemplarzy i znalazło się na pierwszym miejscu wśród publikacji katolickich. Chociaż książka powstała specjalnie dla młodzieży, może być także interesującą lekturą dla ludzi w każdym wieku, którzy chcą dowiedzieć się czegoś o wierze katolickiej, a zwłaszcza dla rodziców, nauczycieli i duszpasterzy.

źródło opisu: Wydawnictwo Edycja Świętego Pawła, 2006

źródło okładki: www.edycja.pl