Ślubna bransoletka

Tłumaczenie: Pamela Haska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The marriage bracelet
837070316X
dona

Heather jeszcze nigdy nie była tak zakłopotana. Jeden z jej uczniów zatrzasnął na ręce dziewczyny ślubną bransoletkę, należącą do jego zmarłej matki, a następnie, wystraszony gwałtowną reakcją swojego ojca, uciekł i zniknął bez śladu. Czy Heather zdoła przekonać Nicka, że to nie ona jest winna zaginięciu chłopca? Czy zdołają go odnaleźć?

źródło opisu: Harlequin, 1993

źródło okładki: Harlequin Enterprises

Katarzyna Busłowska | 2015-11-17
Na półkach: 2015, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 17 listopada 2015

Najciekawszym elementem tej powieści były wzmianki o Cyganach. O ile oczywiście wszystko nie było wyssane z palca.

Heather jest tak dobrym człowiekiem, że chyba każdy przy niej wychodzi na egoistę i to jest trochę wkurzające. Nie rozumiem co ją urzekło w gburowatym Nicku. Facet naprawdę nie należy do najsympatyczniejszych.

Zastanawia mnie też, dlaczego Nick tak po prostu opowiedział o swoich uczuciach Jay'owi. Przecież był dla niego obcą osobą. To prawda, że faceci najbardziej boją się odrzucenia?

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Fragmenty:
• „Żeby ujrzeć tęczę, wpierw trzeba przetrwać burzę.”
• „Miłość wymaga pielęgnacji, inaczej ginie.”

Kasia | 2016-07-12
GosiaKonat | 2016-05-31