Wesołe Święta z Kubusiem Puchatkiem

Tłumaczenie: Wanda Chotomska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ze Skarbczyka Walta Disneya". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
8 (10 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Winnie the Pooh Christmas Treasury
83-237-9477-4
święta, kubuś, puchatek
agutek

Ta książka to prezent pod choinkę, który ucieszy całą rodzinę, a w nim specjalny prezent od Kubusia Puchatka.

źródło opisu: Wydawnictwo Egmont, 2000

Marta Bilewicz | 2012-01-05
Przeczytana: 22 grudnia 2011

Urokliwa i pełna ciepłych świątecznych oraz zimowych opowiadań książka dla dzieci. Trafiłam na nią akurat przed świętami Bożego Narodzenia, więc idealnie wpasowała nam się w trzy wieczory przed wigilią.

Wewnątrz 160 stron Kubusiowych opowiadań oraz wierszyków i mruczanek. Opowiadania mają niesamowicie ciepły, świąteczny klimat, jest tam o choince, o Mikołaju, o przyjaźni, o nadziejach i o spełnianiu marzeń i życzeń. I nie ważne, czy to akurat Puchatek śnił o Mikołaju, czy też Prosiaczek walczył ze swoim strachem przed ciemnością, a Maleństwo niecierpliwie czekało na śnieg, historie czyta się lekko i szybko, zostają na dłużej w pamięci nie tylko dzieci, ale i dorosłych.

Do tego piękna oprawa książki: twarda okładka i piękne ilustracje sprawiają, że również najmłodsze dzieci zainteresują się Świętami z Kubusiem. Bardzo polecam.

ChiHeng | 2016-04-21
Na półkach: Nie skonczylem, Przeczytane