Wiosenna wyprawa Gwizdka

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Literatura
978-83-7672-008-1
Moqueta

Wiosenna wyprawa Gwizdka to trzecia część z serii książek o przygodach sympatycznego świstaka, który mieszka w Tatrach. Łąka zaczyna pachnieć, nad ranem znów słychać ptaki i dzwoneczki owiec wracających na halę – przyszła wiosna. Gwizdek z Bąblem idą odwiedzić zaprzyjaźnionego misia, który przez zimę zmienił się w wielkiego niedźwiedzia. Wraz z Gwizdkiem dziecko poznaje przyrodę Tatr....

Wraz z Gwizdkiem dziecko poznaje przyrodę Tatr. Tatrzański Park narodowy objął całą serię patronatem.

Rydzynianka | 2016-02-06
Przeczytana: 06 lutego 2016