Martynka bawi się w teatr

Tłumaczenie: Wanda Chotomska
Cykl: Martynka
Wydawnictwo: Papilon
Martine fàit du théâtre
Martynka, teatr, zabawa, dziewczynki
Artsajke

Bestseller w wielu krajach świata! Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki. W tej książce znajdziecie ciepłą opowieść o tym, że w czasie deszczu dzieci wcale nie muszą się nudzić. Mogą wymyślić wspaniałą zabawę. Na przykład - w teatr. Martynka zostaje królewną i przeżywa przygody jak ze snu.

źródło opisu: Wydawnictwo Papilon, 2009

źródło okładki: http://publicat.pl

Lidka | 2017-06-13

Dla dziewczynek w wieku od 3 do 9 lat (i wyżej ;) ) świetna seria o Martynce i jej ciekawych przygodach.Często pouczających ,dających pozytywną energię i po prostu bawiących czytelnika. Polecam

zdolnedzieci | 2017-02-06

Niektóre dzieci mają problem ze skupieniem się na treści czytanej książki. I nie jest to ich wina - w końcu dzieci są pełne zapału, energii, przez ich umysł przewijają się setki myśli i szalonych pomysłów. Bywa jednak tak, że dobrze dobrana książka zaciekawi naszą pociechę na tyle, aby dotrwała do końca powieści.
Dzisiaj pragnę przedstawić Wam kolejną książkę, wartą uwagi: jest to "Martynka". Ola zachwycona jest wyjątkowo naturalną postacią dziewczynki: przeżywa radości i smutki, czasem musi pokonać strach przed nieznanym, zmęczenie czy uporać się ze zmianami w życiu. Martynka żyje bardzo aktywnie - uczy się jeździć konno, pływać, uwielbia zajmować się przydomowym ogrodem, czy spacerować po łące wraz ze swoim nieodłącznym przyjacielem: Pufkiem.
Książka nie jest przeznaczona wyłącznie dla dziewczynek (chociaż sama z początku odnosiłam takie wrażenie). Praktycznie w każdej części Martynce towarzyszą bracia: Alanek i Jaś, kuzynostwo lub nowo poznani przyjaciele. Jest to niezwykle...

AleksandraC | 2018-08-06
Na półkach: Z dzieciństwa, Przeczytane

aż nie wiedziałam przy której "Martynce" postawić ocenę, tak wiele było przeczytanych - ciepłe, zabawne, mądre opowieści z przepięknymi ilustracjami, które były równie ważne dla mnie jak treści. Pamiętam wyszukiwanie nowych opowiadać do kolekcji, a gdy już z nich wyrosłam, przekazanie książek mojej młodszej siostrze, która również zaczęła zaczytywać się w "Martynce"!

julka | 2015-05-01

Martynki,to krótkie historyjki dla każdego,moja pierwsza seria.Tutaj,w tej części możemy zobaczyć,jak z niczego można zrobić wspaniałą zabawę.....Księżniczka,książę,w wyobraźni mieszka każdy.

Cukiereczek85 | 2017-01-12
Przeczytana: 12 stycznia 2017

Córka z zapartym tchem słuchała jak Martynka grała w przedstawieniu domowym o Śpiącej królewnie. Chyba wszystkie dziewczynki chciały by mieć w domu taki kufer z sukniami ciotki Aldony :)

Ola Gorzkiewicz | 2014-04-01

Super książeczka, którą przeczytałam w dzieciństwie :)

Asia | 2013-03-17

Lubię Martynkę, podobała mi się ta książeczka.

Malycielaczek | 2011-07-26

Martynka była piękna.