Bankowość elektroniczna. Istota - stan - perspektywy

Wydawnictwo: CeDeWu
biznes, finanse

W książce przedstawiono istotę, funkcjonowanie oraz ekonomiczne skutki bankowości elektronicznej. Dokonano w niej kompleksowej analizy najważniejszych aspektów rozwoju bankowości elektronicznej w Polsce i na świecie. Przedstawiono istotę bankowości elektronicznej, sformułowano jej uniwersalną definicję oraz zaproponowano autorską klasyfikację. Następnie zaprezentowano historyczną ewolucję bankowości elektronicznej, w szczególności bankowości internetowej.

alexia180 | 2014-10-08

Najlepsza książka o be. Jest w niej wszystko co powinno się znaleźć.

Martuchakn | 2015-02-19
Kasia | 2012-04-13