dr inż. Tadeusz Rzepecki

Urodzony 29 grudnia 1957 r. w Sosnowcu. W 1976 r. ukończył Liceum im. Emilii Plater w Sosnowcu. W 1981 r. ukończył z tytułem magistra kierunek Fizyki Stosowanej na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chem... Urodzony 29 grudnia 1957 r. w Sosnowcu.

W 1976 r. ukończył Liceum im. Emilii Plater w Sosnowcu.
W 1981 r. ukończył z tytułem magistra kierunek Fizyki Stosowanej na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, uzyskał tytuł doktora nauk technicznych (chemia) w Politechnice Krakowskiej (październik 2003 r.), przedstawiając w publicznej obronie rozprawę pt: „Badania nad utylizacją odpadów z procesu oczyszczania ścieków komunalnych i odzyskiem z nich związków fosforu”. Uczestniczył w trzech studiach podyplomowych, które ukończył: w 1985 r. w Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie pt. „Drgania mechaniczne i akustyczne w przemyśle”, w 1994 r. w Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie w ramach programu TEMPUS – „Energia i środowisko” oraz w 2003 r. w Politechnice Krakowskiej „Ochrona środowiska w terenach zurbanizowanych”.

W latach 1981 - 1991 pracował w Zakładach Azotowych w Tarnowie – Mościcach S.A. jako technolog i specjalista technolog (diagnostyka wibroakustyczna maszyn i urządzeń, produkcja polikryształu krzemu półprzewodnikowego).
Od 1991 do 1995 r. był kierownikiem Pracowni Analiz Instrumentalnych i kierownikiem ds. Jakości Laboratorium w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Środowiska w Tarnowie.
Od 1995 do 1998 r. pracował w Urzędzie Miasta Tarnowa jako Pełnomocnik Zarządu Miasta Tarnowa ds. utworzenia Tarnowskiej Grupowej Oczyszczalni Ścieków, jako spółki prawa handlowego.
W latach 1998 – 2003 pełnił funkcję wiceprezesa Zarządu Spółki w Tarnowskiej Grupowej Oczyszczalni Ścieków Sp. z o. o.
W październiku 2003 r. został wybrany w wyniku publicznego konkursu na stanowisko Prezesa Zarządu Tarnowskich Wodociągów Sp. z o. o. Stanowisko objął dnia 1 grudnia 2003 r.

źródło opisu: http://www.tw.tarnow.pl/new/pliki/2_2.html

źródło zdjęcia: http://www.tw.tarnow.pl/new/pliki/2_2.html

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Encyklopedia Tarnowa
Encyklopedia Tarnowa
dr inż. Tadeusz Rzepecki, dr Andrzej Niedojadło

7,5 (2 ocen i 0 opinii)
Encyklopedia Tarnowa
Encyklopedia Tarnowa – kluczowe Wydawnictwo z okazji 680-lecia lokacji miasta . Obszerna lektura o historii i współczesności miasta pod Górą Św. Marcina, trafiło do księgarni . Encyklopedia Tarnowa –...
czytelników: 6 | opinie: 0 | ocena: 7,5 (2 głosy)
Historia tarnowskich wodociągów i kanalizacji. Od drugiej połowy XV wieku do 2010 roku (w stulecie powsania nowoczesnego wodociągu)
Historia tarnowskich wodociągów i kanalizacji. Od drugiej połowy XV wieku do 2010 roku (w stulecie powsania nowoczesnego wodociągu)
dr inż. Tadeusz Rzepecki

0 (0 ocen i 0 opinii)
Historia tarnowskich wodociągów i kanalizacji. Od drugiej połowy XV wieku do 2010 roku (w stulecie powsania nowoczesnego wodociągu)
Sto lat w historii każdego przedsiębiorstwa to powód do niezwykłej dumy. Przetrwanie przedsiębiorstwa przez tyle lat i wpisanie się na trwałe w historię miasta o prawie siedemsetletniej tradycji, to z...
czytelników: 4 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

2
2
8
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (2)

zgłoś błąd zgłoś błąd