Waldemar Ciszak

Były prokurator Wydziału Śledczego Prokuratury Wojewódzkiej w Poznaniu, wieloletni radca prawny Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu, obecnie adwokat, członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Po... Były prokurator Wydziału Śledczego Prokuratury Wojewódzkiej w Poznaniu, wieloletni radca prawny Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu, obecnie adwokat, członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu. W 2014 roku razem z Michałem Larkiem wydał „Martwe ciała”, reportaż kryminalny o Edmundzie Kolanowskim, seryjnym mordercy z Poznania. Pod szyldem Czwartej Strony autorzy napisali kryminał „Mężczyzna w białych butach”, inspirowany głośną historią zabójstw z lat 90.
pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Martwe ciała
Martwe ciała
Michał Larek, Waldemar Ciszak

6,75 (134 ocen i 22 opinii)
Martwe ciała
„1982 rok, listopad, późny wieczór. Zdenerwowany ojciec zgłasza zniknięcie swojej jedenastoletniej córki. Milicja zarządza poszukiwania. Bezowocne. Miesiąc później okaże się, że dziewczynka padła ofia...
czytelników: 512 | opinie: 22 | ocena: 6,75 (134 głosy)
Mężczyzna w białych butach
Mężczyzna w białych butach
Michał Larek, Waldemar Ciszak

6,57 (180 ocen i 38 opinii)
Mężczyzna w białych butach
Dalej niż kryminał, głębiej niż dokument Rok 1991. Na poznańskim blokowisku niepozornie wyglądający mężczyzna zaczepia idącego do szkoły nastolatka. Wymyśla pretekst, żeby dostać się do jego mieszkani...
czytelników: 608 | opinie: 38 | ocena: 6,57 (180 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

2
339
733
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Czytelnicy (339)

Powiązane treści
Czytamy w weekend

Lato w tym roku nie może się rozpędzić. Na jeden dzień względnego ciepła przypada tydzień opadów i październikowych temperatur. Ten weekend nie zapowiada się specjalnie atrakcyjnie, warto więc zadbać o odpowiedni zapas dobrych lektur, ciepły koc i smaczną herbatę. Zobaczcie jakie książki na najbliższe dni wybrały osoby z redakcji lubimyczytać.pl.


więcej
Patronaty tygodnia

I znaleźliśmy się w połowie lata. W pierwszym tygodniu sierpnia polecamy trzy książki pod naszym patronatem, które ukażą się w najbliższych dniach. Zapraszamy również do Szczebrzeszyna, gdzie trwa Festiwal Stolica Języka Polskiego. 


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd