Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/varia/9872/poznalismy-nominacje-do-zlotych-malin

Poznaliśmy nominacje do Złotych Malin

2 wartościowy tekst

Ogłoszono nominacje do Złotych Malin, czyli nagrody przyznawanej za najgorsze filmowe osiągnięcia. Wśród wyróżnionych filmów są ekranizacje „Ciemniejszej strony Greya” oraz „Kręgu.”

Ciemniejsza strona Greya - film na podstawie powieści E.L. James pod tym samym tytułem - otrzymała aż osiem nominacji: Najgorszy film, Najgorsza aktorka dla Dakoty Johnson, Najgorszy aktor dla Jamiego Dornana, Najgorsza aktorka drugoplanowa dla Kim Basinger, Najgorsza ekranowa drużyna dla każdej kombinacji dwóch postaci: dwóch erotycznych zabawek lub dwóch pozycji seksualnych, Najgorszy remake, rip-off lub sequel, Najgorszy reżyser dla Jamesa Foleya, Najgorszy scenariusz.

Film Krąg powstał na podstawie powieści Dave'a Eggersa. Nominację trzymała Emma Watson w kategorii Najgorsza aktorka, która wcieliła się w rolę Mae Holand - dziewczyny przyjętej do pracy w najpotężniejszej firmie internetowej świata.

---

W 2016 roku Pięćdziesiąt twarzy Greya było ominowane w sześciu kategoriach (Najgorszy film, Najgorszy aktor, Najgorsza aktorka, Najgorszy scenariusz, Najgorszy reżyser, Najgorsze dopasowanie) - ostatecznie nagrody nie otrzymała tylko reżyserka Sam Taylor-Johnson.

9 lutego br. do kin wchodzi ekranizacja trzeciej części, czyli Nowe oblicze Greya.

Laureatki i laureatów Złotych Malin poznamy 3 marca, dzień przed wręczeniem Oscarów.


Pokaż wszystkie varia
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 7  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 403
LetMeRead
22-01-2018 19:46
No nie, co prawda film "Krąg" jest ewidentnie słabszy od książki, ale nominacja do Złotej Maliny to gruba przesada. Emma Watson zagrała dobrze.
książek: 1122
Macchiato
23-01-2018 11:21
Nominacja do Złotych Malin dla Greya nie jest niczym zaskakującym. To było aż nadto oczywiste, że zdominują Maliny. Mnie szokuje to że Jennifer Lawrence dostała nominacje za "Mother!". Za rolę która jest jedną z jej najlepszych... Ostatni raz tak rewelacyjnie grała w " The Silver Linings Playbook". Padło im na mózgi, tyle w temacie.
książek: 280
Przemek
23-01-2018 13:03
Gratuluję nominacji dla "Greya". Mam nadzieje, że zgarnie wszystkie maliny i będzie "triumfować" na tej ceremonii.
książek: 707
kropka75
23-01-2018 14:02
Przy takich postaciach jak Anthony Hopkins czy Susan Sarandon, albo Mel Gibson - złote maliny dla Dakoty i Dornana to jak komplement.

Jak można dać malinę Hopkinsowi i Sarandon, ja się pytam?
książek: 987
Mateusz
23-01-2018 15:01
Kopanie leżącego... Ale zawsze tanim kosztem można podpompować sobie ego.
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Obserwuję cię

Zawsze jestem podekscytowana sięgając po książki, które ktoś mi polecił. Zaciekawił mnie sposób prezentacji wydarzeń- w najnowszej książce Teresy Dri...

zgłoś błąd zgłoś błąd