Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/11424/ksiazkawmoichrekach-konkurs-plebiscytowy

#KsiazkaWMoichRekach – konkurs plebiscytowy

3 wartościowy tekst

W rozpoczętym kilka dni temu Plebiscycie Książka Roku 2018 oddaliście już ponad kilkadziesiąt tysięcy głosów. Wiecie więc, że to od was zależy, kto wygra. Los książek jest w waszych rękach. W przenośni i… dosłownie. Czas na konkursową niespodziankę.

Pewnie zauważyliście dłonie, które pojawiają się na zdjęciach towarzyszących informacjom o plebiscycie: ubrane w delikatne koronkowe rękawiczki, pokryte tajemniczymi tatuażami, a nawet wyróżniające się kosmicznym niebieskim kolorem. A z czym wam kojarzy się hasło „książka w moich rękach”?


Weźcie udział w konkursie i zobrazujcie hasło „książka w moich rękach” w kontekście Plebiscytu Książka Roku 2018. Nie musicie pokazywać nam, na którą książkę głosujecie –  bawcie się tytułami, kategoriami, skojarzeniami oraz lubimyczytac.pl. Nie narzucamy żadnych reguł i ograniczeń –  stawiamy na waszą inwencję i wyobraźnię! Swoje zdjęcia zamieszczajcie w komentarzach pod artykułem. Jeśli będziecie dzielić się zdjęciami konkursowymi w social mediach, pamiętajcie o hasztagu #KsiazkaWMoichRekach.

Nagrody    

Spośród wszystkich zgłoszeń 6 najciekawszych fotografii wyróżnimy pakietami książek niespodzianek dopasowanych do gustu literackiego laureatów konkursu.

  • 3 pakiety x 10 książek,
  • 3 pakiety x 5 książek.

 

Regulamin

  • Konkurs trwa od 6 lutego do 28 lutego włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce. Wyniki zostaną opublikowane w pierwszym tygodniu marca 2019 roku.
  • Zgłaszając zdjęcie do Konkursu, uczestnik Konkursu oświadcza i potwierdza, że przedmiotowa ilustracja jest jego własnością i została wykonana przez niego samego lub osoby trzecie oraz że posiada prawa autorskie do tych ilustracji, w tym prawo do wysyłania ich na Konkurs.
  • Prace powinny zostać umieszczone bezpośrednio w wątku konkursowym. Powinny spełniać następujące wymogi: maksymalna waga zdjęcia wgrywanego bezpośrednio do serwisu – 100 KB; maksymalna szerokość – 300 px; format pliku graficznego: .jpg. Możecie również umieścić zdjęcie na zewnętrznym serwerze i wkleić link do niego w komentarzu, używając kodu [ img]tutaj wstaw link do grafiki[/img ] – prosimy o wcześniejsze usunięcie spacji z kodu.
  • Powyższa specyfikacja nie dotyczy zdjęć umieszczanych na zewnętrznych serwerach. Ich wymiary mogą się różnić.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl.
  • Decyzja jest nieodwołalna. Z laureatami skontaktujemy się poprzez serwis lubimyczytać.pl. Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzenia konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.

Powiązane treści:
Wyzwanie czytelnicze LC – temat na luty

Najwyższy czas poznać temat na luty w czytelniczym wyzwaniu LC. Podejrzewaliście, że wraz z nadejściem Walentynek w naszym wyzwaniu przyjdzie czas na książki o miłości. Nie do końca! więcej

Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 173  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 15
Kasia
22-02-2019 16:44
"Kaz Brekker nie potrzebował powodu. Tak szeptano na ulicach Ketterdamu, w karczmach i kawiarniach, w ciemnych i krwawiących zaułkach dzielnicy rozkoszy znanej jako Baryłka. Chłopak, którego nazywano Brudnorękim nie potrzebował powodu, tak samo jak nie potrzebował pozwolenia - żeby złamać nogę, zerwać sojusz albo jedną kartą odmienić czyjś los."

książek: 355
Tracja
22-02-2019 19:20

książek: 0
roza15
22-02-2019 20:17
#KsiazkaWMoichRekach

książek: 481
Magdalena
22-02-2019 23:18
Moja ulubiona książka w ręku.

książek: 33
Adiker
23-02-2019 12:26
#KsiazkaWMoichRekach

Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Amerykański wampir #08

Pod koniec tempo trochę siada, ale dla komiksomaniaków "American Vampire" to pozycja obowiązkowa.

zgłoś błąd zgłoś błąd