Zanurz się w podwodnym świecie. Zostań recenzentem książki „Elokwencja sardynki”

LubimyCzytać
18.01.2021

Kto powiedział, że „dzieci i ryby głosu nie mają”? Otóż ryby z pewnością mówią. Ba! Mają nam wiele do powiedzenia. Jeśli do tej pory nie mieliście o tym bladego pojęcia, sięgnijcie po książkę Billa Françoisa – człowieka, który przelewa swoje interesujące myśli i spostrzeżenia dotyczące morskiego świata na papier i skłania do refleksji na temat roli podwodnych istot w życiu człowieka. Zostań jedną z piętnastu osób spośród użytkowników serwisu lubimyczytać.pl, które będą miały okazję zrecenzować „Elokwencję sardynki”.

Zanurz się w podwodnym świecie. Zostań recenzentem książki „Elokwencja sardynki”

Elokwencja sardynki Bill FrancoisCo kichaniem zdradzają przegrzebki? Kto ostrzej widzi barwy: ryba czy człowiek? Dlaczego łosoś nie jest chory we wtorki? Kto był pierwszy w Ameryce – dorsz czy Krzysztof Kolumb?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w „Elokwencji sardynki”.

Reklama

Z książki Billa Françoisa dowiecie się, jak wiele może nam przekazać nawet jedna mała sardynka, ale też m.in. o wpływie dorsza na odkrycie Ameryki. Autor serwuje czytelnikom morze ciekawostek, i robi to w nieoczywisty sposób. „Elokwencja sardynki. Niewiarygodne historie z podwodnego świata” to fascynująca, zabawna i pouczająca opowieść o stworzeniach, które wszyscy znamy, ale – jak się okazuje – o których niewiele wiemy. Dzięki tej lekturze wypłyniecie na szerokie wody wyobraźni i dacie się ponieść fali zachwytów nad niezwykłością morskiego życia. 

Zanurzcie się w tej lekturze i odkryjcie niesamowite podwodne historie! 

Tego nie znajdziesz nigdzie indziej! 

Reklama

W książce znajduje się fragment dopisany przez autora specjalnie do polskiego wydania – nie ma go w żadnej innej edycji! O czym napisał do polskich czytelników Bill François? Tego dowiecie się, czytając jego fascynującą książkę.

Bill François – to prawdziwy pasjonat odkrywania tajemnic morskiego świata. Z wykształcenia jest fizykiem, ale to hydrodynamika zajęła szczególne miejsce w jego sercu. Kwestia ochrony podwodnego życia i chęć uświadamiania ludziom, jak ważne są dla nas morskie stworzenia, wpłynęły na jego działalność zawodową. François dał się również poznać światu jako zdolny orator. Człowiek ten nie nabiera wody w usta, lecz chętnie dzieli się swoją wiedzą, co udowadnia najnowszą książką – „Elokwencją sardynki”.

„Czego nauczyły mnie te wszystkie opowieści? Że podwodny świat dzieli się z nami nie tylko swoim porywającym  pięknem, ale i mądrością na różne tematy, szczególnie na temat nas samych”.

– Bill François  

Zostań recenzentem książki

Reklama

Dla użytkowników serwisu lubimyczytać.pl mamy do rozdania 15 egzemplarzy Bill Françoisa, zatytułowanej „Elokwencja sardynki. Niewiarygodne historie z podwodnego świata”.

Wystarczy przesłać na adres: recenzent@soniadraga.pl link do swojego profilu w serwisie lubimyczytać.pl i krótkie uzasadnienie, dlaczego to właśnie wy powinniście zostać pierwszymi recenzentami powieści. Pamiętajcie, by w tytule e-maila wpisać: „Recenzja - Elokwencja sardynki”. 

Macie czas do 22 stycznia. Z nadesłanych zgłoszeń wydawnictwo Sonia Draga wybierze piętnaście osób. Egzemplarze książki zostaną wysłane po przesłaniu zwrotnym mailem danych adresowych. Liczymy na to, że po jej lekturze umieścicie swoje opinie w serwisie.

Przeczytaj fragment książki „Elokwencja sardynki”.

chorzy_ze_stresu

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers.

Artykuł sponsorowany

Reklama

komentarze [8]

Sortuj:
165
31
24.01.2021 15:05

Mnie się nie udało ( były jakieś problemy z wyświetleniem profilu), ale
"Nic to". Mam co czytać. Dwie biografie mnie wołają :)


383
48
24.01.2021 15:32

Dorota, widzę, że Twój profil jest ustawiony jako ukryty/tylko dla znajomych. Pozmieniaj w ustawieniach, żeby zadziałało w przyszłości :)


165
31
24.01.2021 20:17

Dzięki. :) Nie miałam o tym pojęcia. Jak widać pisanie popłaca.


1038
307
26.01.2021 14:47

Dotarła :) Jak pachnie....


2391
625
23.01.2021 21:43

Kurczę, nie zdążyłam 🥺


1804
229
22.01.2021 14:51

Udało się ;) myślę, że to będzie pasjonująca lektura!


383
48
18.01.2021 17:22

Zapowiada się bardzo interesująco! Okładka przykuła moją uwagę kilka dni temu :)


2946
4
18.01.2021 14:29

Zapraszamy do dyskusji.


zgłoś błąd