Zarys dziejów Polski do roku 1864

83-7006-657-9
historia Polski

Okładka książki Historia Niemiec Władysław Czapliński, Adam Galos, Wacław Korta
Ocena 6,5
Historia Niemiec Władysław Czaplińsk...
Okładka książki Atlas historyczny Polski Władysław Czapliński, Irena Gieysztorowa, Józef Humnicki, Rudolf Jamka, Julian Janczak (historyk 1932-1995), Bogusław Kaczmarski, Michał Komaszyński, Tadeusz Ładogórski, Józef Mitkowski, Władysław Pałucki, Henryk Rutkowski, Zbigniew Rzepa, Halina Szulc, Anna Żaboklicka
Ocena 6,0
Atlas historyc... Władysław Czaplińsk...