Tworzenie stron WWW

informatyka webdesign webmastering strony internetowe html xhtml css ftp
informatyka, matematyka
978-83-246-0798-3
informatyka webdesign webmastering strony internetowe html xhtml css ftp

Patrząc z perspektywy czasu, minęło już 7 lat, odkąd przeczytałem tą pozycję jako wprowadzenie do świata programowania. Dzięki niej swoje pierwsze kroki postawiłem zdecydowanie i silnie. Stanowczo polecam każdemu zielonemu w tworzeniu stron internetowych tę książkę, która poprowadzi go za rękę.

Podstawa jeśli ktoś chce uczyć się technik tworzenia stron internetowych.

• Projektowanie Graficzne
  • Techniczne