Dwie księżniczki

Liz Fielding Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Romans literatura obyczajowa, romans
Marriage merger
literatura obyczajowa, romans
Adela Drakowska
Harlequin Romans
władza spór podróż wyspa przygody uczucia

Generalnie bardzo fajna opowieść o miłości, ale niestety podobna do poprzedniej. Ten sam schemat, niby żaden z bohaterów nie chcą być ze sobą, ale na końcu biorą ślub. Wiem co mnie czeka w trzeciej części ale nie mam zwyczaju przerywać sagi. Jak już to już.

• Harlequin
  • Posiadam EBOOK
  • Harlequin Romans
  • 2018
  • 2013
  • Romans

Dodaj cytat z książki Dwie księżniczki