Nemezis

fantastyka gra fabularna rpg gry science-fiction science fiction sci-fi
hobby
Savage Worlds
fantastyka gra fabularna rpg gry science-fiction science fiction sci-fi

Okładka książki Interface Zero James L. Cambias, Matt Conklin, Darrin Drader, Radulf St. Germain, David Jarvis, Mathew Kaiser, Hal Maclean, Patrick Smith
9,0
Interface Zero James L. Cambias, M...
Okładka książki Gasnące Słońca Bill Bridges, Andrew Greenberg
8,2
Gasnące Słońca Bill Bridges, Andre...

I znowu trafiłem na „listę płac”, tym razem wyjątkowo niezasłużenie. Różne okoliczności sprawiły, że Piotrek wpisał mnie tam na wyrost. W każdym razie po wielu bojach pojawiło się w końcu Nemezis. Kolejny chyba po Wolsungu system-legenda. Format znany z całej linii i 208 stron robi z podręcznika dość gruby okaz. Pełny kolor, mój egzemplarz w pełni szyty i twarda oprawa. To...

• RPG
  • RZE