Graj fair

Portal
Almanach RPG
hobby
Almanach RPG

Od początku ery Internetu tekstów na tematy okołoerpegowe powstały setki tysięcy – blogi, artykuły na portalach, ziny tematyczne... W nich zaś całe rzesze różnych ludzi próbujących doradzić, podpowiedzieć, zaproponować – co zrobić, żeby w erpegi grało się lepiej. Nie muszę chyba wspominać, że z różnym skutkiem. Wśród tychże poradników znaleźć można teksty zarówno osób,...

• Do kupienia(II+)
  • Systemy RPG
  • Poradniki
  • POSIADAM
  • Nie posiadam

Dodaj cytat z książki Graj fair