Martynka na biwaku

Gilbert Delahaye Wydawnictwo: Papilon Cykl: Martynka (tom 99) literatura dziecięca
Martine fait du camping
Wanda Chotomska
Papilon
Martine fait du camping
Martynka (tom 99)
literatura dziecięca
Wanda Chotomska

Okładka książki Martynka. Małe historie o zwierzętach Marcel Marlier, Gilbert Delahaye
5,0
Martynka. Małe... Marcel Marlier, Gil...
Okładka książki Martynka. Cztery pory roku. Opowiadania i pomysłowe projekty Marcel Marlier, Gilbert Delahaye
7,7
Martynka. Czte... Marcel Marlier, Gil...
Okładka książki W samolocie Marcel Marlier, Gilbert Delahaye
5,0
W samolocie Marcel Marlier, Gil...
Okładka książki Mój królewicz Marcel Marlier, Gilbert Delahaye
6,4
Mój królewicz Marcel Marlier, Gil...

Martynka wybiera się z rodzicami i Jasiem na biwak nad rzekę i poznaje nowe koleżanki oraz ich psotnego cielaczka :)

Przeczytałam razem z uczniami i trochę poczuliśmy atmosferę zbliżających się wakacji i rodzinnego, aktywnego wypoczynku bez "złodziei czasu i uwagi". Jak zwykle treść ciekawa. Szkoda tylko, ze ilustracje zostały nieco "uwspółcześnione".

Marcel Marlier, Gilbert Delahaye to autorzy wspaniałej serii o Martynce, która jest na polskim rynku już od kilkunastu lat.

Martynka wraz z rodziną udała się na biwak, nad rzekę. Wzięli ze sobą także Pufka, który doskonale czuł się w nowym miejscu. Kogo tam poznali i jakie czekały na nich niespodzianki?

Ta część różniła się od poprzednich, które czytałam. Ilustracje były...

Lubię Martynkę, polecam tą książkę. :)

uwielbiam martynkeee :) :)

Martynka znalazła 2 koleżanki

• Dzieciństwo
  • Z biblioteki
  • Z dzieciństwa
  • Bajki z dzieciństwa
  • Domowa biblioteczka

Dodaj cytat z książki Martynka na biwaku