I książki mają swój los

Czesław Miłosz Wydawnictwo: Wydawnictwo Zeszytów Literackich publicystyka literacka, eseje
Wydawnictwo Zeszytów Literackich
poezja literaturoznawstwo esej szkice literackie Noblista XX wiek literatura polska
publicystyka literacka, eseje
2011-04-01

Do tej książki trzeba często zaglądać.Dla miłośników pięknej książki wspaniałe listy przyjaciół Miłosza,X.Józefa Sadzika i Aleksandra Schenkera,opisujące starania z wydaniem upominkowego zbioru wierszy Miłosza na jego 65 urodziny.I wiele innych ciekawych i pięknych rzeczy!

• Literatura polska do 1990
  • #eseje i felietony o książkach, literaturze i wszystkim innym
  • Literatura polska
  • Własne do przeczytania
  • Chcę w prezencie
  • Listy

Dodaj cytat z książki I książki mają swój los