Satanizm w Polsce i Europie - stan obecny i profilaktyka

2001-03-03
2001-03-03
satanizm profilaktyka sekty

więcej Więcej

Przeczytałam jako lekturę obowiązkową. Cóż, może wiele nie wnosi aczkolwiek przeraża mnie jak bardzo krzywdzi się młodych ludzi szukających wyrazu własnej osoby, wykorzystując ich naiwność i niewiedzę. A o wpływie gier na dzieci nie wspomnę, kompletne oderwanie od rzeczywistości w dobie obecnego zinformatyzowanego życia

• Do pracy
  • Poradniki, psychologia, pedagogika, historia