Postawy i zmiana postaw

Okładka książki Postawy i zmiana postaw
Gerd BohnerMichaela Wanke Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Attitudes and Attitude Change
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
2004-01-01
2004-01-01
83-89574-36-5
Józef Radzicki
postawy psychologia społeczna

To już się stało chyba regułą, że w każdej tworzonej w okolicy środowiska akademickiego publikacji trzeba po raz piąty i dziesiąty powtarzać to samo. Te same zdania, ten sam sens, powtarzamy rozdział, powtórzmy tę wiadomość, lanie wody. Same eksperymenty i opracowania teorii niekiedy ciekawe, niekiedy naciągane.

Dodaj cytat z książki Postawy i zmiana postaw