Postawy i zmiana postaw

Gerd BohnerMichaela Wanke Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Attitudes and Attitude Change
83-89574-36-5
Józef Radzicki
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
postawy psychologia społeczna
Attitudes and Attitude Change
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
83-89574-36-5
Józef Radzicki
postawy psychologia społeczna

To już się stało chyba regułą, że w każdej tworzonej w okolicy środowiska akademickiego publikacji trzeba po raz piąty i dziesiąty powtarzać to samo. Te same zdania, ten sam sens, powtarzamy rozdział, powtórzmy tę wiadomość, lanie wody. Same eksperymenty i opracowania teorii niekiedy ciekawe, niekiedy naciągane.

• Posiadam2
  • Psychologia społeczna
  • Kupić
  • Techniki wpływu społecznego
  • Posiadam ebook nieprzeczytane
  • Biblioteka wypożyczalnia M
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Postawy i zmiana postaw