Uciekinier

Daniel Silva Wydawnictwo: Muza Cykl: Gabriel Allon (tom 9) kryminał, sensacja, thriller
The Defector
kryminał, sensacja, thriller
978-83-7495-939-1
Jędrzej Burakiewicz
ucieczka pościg

Kontynuacja poprzedniej części przygód Allona . W akcie zemsty rosyjski handlarz bronią Iwan porywa żonę Gabriela . Mobilizacja służb kilku państw zaprzyjaźnionych z Biurem pozwala na zakrojone na szeroką skalę akcję... kto przeżyje a kto myśli, że wygrał ? Kolejną powieść cyklu na standardowo wysokim poziomie

Nieała. Dobrze się czyta

Jak na książkę akcji- szpiegowską, trochę za małe tempo. Ciekawy temat, jednak
wg mnie za rozwlekłe opisy, nie porywające.

The Defector (ebook)

Kiedy w Londynie znika Grigorij Bułganow, Gabriel Allon nie podziela opinii brytyjskich służb, że dla byłego agenta KGB stare lojalności okazały się ważniejsze i po prostu wrócił do Rosji. Allon jest pewien, że za uprowadzeniem Bułganowa stoi potężny człowiek FSB, sojusznik Kremla, międzynarodowy handlarz bronią Iwan Charkow. Co więcej, nie ma...

Gabriel kiedys darowal komus zycie i przyjdzie czas ze bedzie tego zalowal. Lecz dobry agent nie da sie wywiezc w pole i za wszystko przyjdzie bezwzglednemu handlarzowi bronia zaplacic. Ksiazka wciaga jak dobry film sensacyjny i nie da sie od niej oderwac. To moje drugie udane spotkanie z autorem.

Typowy kryminał Daniela Silvy. Miła rozrywka.

Dla mnie jedna z najlepszych jak nie najlepsza, Silvy.

Na półkach: , , , , , , ,

To moje pierwsze spotkanie z autorem, bardzo udane. Powieść jest świetna, osadzona w ciekawych miejscach, nie brak interesującej fabuły i zwrotów akcji. Spędziłam świetne chwile z tą powieścią, trudno było się od niej oderwać. Polecam fanom gatunku.

Druga książka o Gabrielu Allonie którą miałem okazję przeczytać. Jest to kontynuacja Reguł Moskwy i dlatego lepiej wcześniej zapoznać się z poprzednią częścią choć nie jest to bardzo konieczne gdyż autor bardzo sprawnie wplątuje wątki z poprzedniej historii do Uciekiniera.
Co tu się rozpisywać, już o innych książkach tego autora się napisałem co warto było napisać.
W...

Rewelacja. Od czasów Maga Deavera nie przeczytałem aż tak ciekawej książki jak Uciekinier. Super ale najlepiej najpierw przeczytać reguły moskwy. Polecam.

• Thriller/sensacja/kryminał
  • 2011