Jamajka. Podróże marzeń

Okładka książki Jamajka. Podróże marzeń
praca zbiorowa Wydawnictwo: Mediaprofit Seria: Podróże marzeń Biblioteka Gazety Wyborczej turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
2006-01-01
Alina Szczęch, Beata Śmietana
przewodniki Jamajka podróże turystyka Karaiby

więcej Więcej

Jako że lubię czasami zapoznać się z literaturą turystyczną, postanowiłem sięgnąć po lekturę jednego z kilku stojących na moim regale z książkami przewodników wydawanych swego czasu przez Gazetę Wyborczą z serii Podróże Marzeń. Jako że jestem wielkim miłośnikiem muzyki reggae wybór padł na Jamajkę.
Generalne wrażenie bardzo pozytywne. Przewodnik o charakterze albumowym,...

• Przewodniki
  • Padre