Zbuntowane Anioły

Robertson Davies Wydawnictwo: Rebis Cykl: Trylogia Cornishowa (tom 1) Seria: Salamandra literatura piękna
The Rebel Angels (1981)
8371207409
Konrad Majchrzak
Rebis
The Rebel Angels (1981)
Trylogia Cornishowa (tom 1)
literatura piękna
8371207409
Konrad Majchrzak
Salamandra

Nie przepadałam za tak zwaną powieścią kampusową, jakieś miałkie wydawały mi się zawsze problemy angielskich uczonych np. ze świata Davida Lodge (nie umniejszając wartości pisarza - po prostu nie było mi wygodnie w jego świecie), i na podstawie niepowodzenia czytelniczego z tym autorem odrzucałam inne książki, których akcję osadzono w środowisku akademickim.
Aż dostałam w...

• 2016