Tajemnica starej dzwonnicy

Okładka książki Tajemnica starej dzwonnicy
Dariusz Rekosz Wydawnictwo: Wydawnictwo Literatura Seria: TO LUBIĘ z nietoperzem literatura dziecięca
literatura dziecięca
9788376720746
kryminał przygodowa dla dzieci

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Ogólnie książka jest bardzo fajna.
Radek i Magda jadą do babci Radka na wakacje. Przy drzwiach kościoła znajdują woreczek z fałszywymi pieniędzmi. Gdy Radek, Magda i babcia zabierają worek, nazajutrz znajdują tam dziwną kartkę. Radek idzie na komisariat, żeby powiedzieć o tym policjantowi, a gdy wraca, Magda i kartka znikają. Jeżeli chcecie wiedzieć co było dalej, przeczytajcie.
POLECAM

Ogólnie książka jest bardzo fajna.

Cieszę się że poprzednicy zwrócili uwagę na nieuzasadnioną niechęć autora do bezprawnie prześladowanego i gnębionego narodu ukraińskiego.
Może i powinno oddzielić się twórcę od dzieła, ale nasze dzieci mogą nie mieć tyle krytycyzmu.

Czy naprawdę chcecie, żeby Wasze dzieci czytały książki pisane przez człowieka, który jest tak przepełniony nienawiścią wobec innych narodowości, że w trakcie wojny w Ukrainie zamiast pomagać uchodźcom nawołuje do nienawiści wobec nich?

baaardzo fajna książka polecam wszystkim czytelnikom

baaardzo fajna książka polecam wszystkim czytelnikom

Bardzo fajna, krótka książeczka. :)

Bardzo fajna, krótka książeczka. :)

Fajna książka! Jak dla mnie to trocę za któtka ale była ok.

Fajna książka! Jak dla mnie to trocę za któtka ale była ok.

ciekawa,momentami zabawna książka:) chce się ją czytać

ciekawa,momentami zabawna książka:) chce się ją czytać

Dodaj cytat z książki Tajemnica starej dzwonnicy