Tsunami

Patrick Robinson Wydawnictwo: Rebis Cykl: Admirał Arnold Morgan (tom 7) kryminał, sensacja, thriller
Scimitar SL-2
Janusz Szczepański
Rebis
wybuch wulkan tsumani
Scimitar SL-2
Admirał Arnold Morgan (tom 7)
kryminał, sensacja, thriller
Janusz Szczepański
wybuch wulkan tsumani

Książka bardzo ciekawie napisana bez zbędnego patosu ,pomimo iż dotyka problemu terrorystycznego i ociera się o wpływy polityki USA i krajów Bliskiego Wschodu.Nie jestem zwolennikiem tego rodzaju literatury,a jednak z przekory sięgnęłam po nią.Mile zaskoczona treścią ,chociaż dla mnie osobiście pod koniec książka zawiera zbyt dużo treści technicznej i militarnej.

• Patrick Robinson
  • Thriller/sensacja/kryminał