Seks i trwoga

Okładka książki Seks i trwoga
Pascal Quignard Wydawnictwo: Czytelnik Seria: Pejzaże Kultury językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
2002-01-01
Krzysztof Rutkowski
seksualność Rzym

więcej Więcej

Nie rozumiem, nie ogarniam, nie wiem, czemu ma ta książka służyć.
Wygrzebałam ją w bibliotece w dziale antropologicznym i oczekiwałam czegoś naukowego, ale to nie jest stricte naukowe. Beletrystyką tego też nie mogę nazwać. Nie spełniło ani moich oczekiwań naukowych, ani literackich.

• Popularnonaukowe
  • Do przeczytania - seksualność