Wiatraki bogów

Okładka książki Wiatraki bogów
Sidney Sheldon Wydawnictwo: Świat Książki kryminał, sensacja, thriller
83-7227-716-8
Urszula Chlebińska
USA prezydent kryminał

więcej Więcej

Ciekawa i przyjemna książka, szybko się ją czyta, na początku troszkę za dużo nazwisk ale po paru stronach wszystko staje się jasne. Polecam

Tak.Można przeczytać...

Zapraszam do odwiedzenia i polubienia naszego bloga z recenzjami książek

Bardzo dobry, zagadkowy kryminał. Zaskakujący i nawet po zakończeniu utrzymujący dalej czytelnika w napięciu

Przeczytane dawno temu. Chyba moja pierwsza powieść sensacyjna. Dobra lektura na zimowy wieczór.

Zawiedziona z powodu przewidywalnej narracji i toku akcji.Lubię być zaskakiwana - a tu nic...
Bohaterowie też tacy jacyś bez wyrazu..

Sheldon za każdym razem pochłania tak, że jego książki wręcz się połyka! Nawet po wielu lekturach tego autora nie da się przewidzieć całej akcji. Zdecydowanie zaskakuje, szczególnie w zakończeniu "Wiatraków bogów". Naprawdę warto :)

• 2005
  • Dawno temu
  • Sprzedam
  • Thriller/ Sensacja
  • Sensacja/Kryminał

Dodaj cytat z książki Wiatraki bogów