Kate jaką pamiętam

Okładka książki Kate jaką pamiętam
A. Scott Berg Wydawnictwo: Bertelsmann Media biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Zofia Uhrynowska-Hanasz
Katherine Hepburn aktorka film biografia

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Jest to ciekawa biografia napisana przez przyjaciela Kate Hepburn, który poznał ją dopiero w latach 80tych. Nie jest to bynajmniej wada, bo poznajemy Kate Hepburn już z pewnej perspektywy, kiedy ma już dalej swoje lata, ale dalej jest aktywna jak przez całe swoje życie. Poznajemy także jej trudny związek ze Spencerem Tracym z jej perspektywy. Nie da się zaprzeczyć, że Kate Hepburn była interesującą osobą, niestety w Polsce jest nieco zapomniana, dlatego warto przeczytać jej biografię i polecić ją innym.

niesamowita historia

niesamowita historia

Uwielbiam, nie mogłam nie przeczytać, jak tylko znalazłam w bibliotece,ogromna siła wewnętrzna sprawiła, że grała prawie do końca życia zachowując urok i klasę. Kilka pięknych zdjęć to dodatkowy atut książki.

Całkiem przyjemna proza biograficzna, zmyślnie skonstruowana opowieść - miło się czytało, jako źródło wiedzy i przyczyna relaksu - godna polecenia.

Zawsze wolałam ją od Audrey... Jakaś taka bardziej żywotna i twardo na ziemi :) Książka urzekła mnie i jeszcze bardziej przekonała do Katharine...

A. Scott Berg Kate jaką pamiętam Zobacz więcej