Potwory. Historia zbrodni i okrucieństwa

Okładka książki Potwory. Historia zbrodni i okrucieństwa
Simon Sebag Montefiore Wydawnictwo: Świat Książki biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Monster's history's most men and women
Świat Książki
2010-11-03
2010-11-03
Jerzy Korpanty
zbrodniarze mordercy stalin hitler biografia

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Zawiodłam się. Zbyt mało informacji, taka trochę rozszerzona lista po prostu.

Zawiodłam się. Zbyt mało informacji, taka trochę rozszerzona lista po prostu.

Książka, ciekawa napisana językiem przystępnym i łatwym w odbiorze. Ciekawa pod względem graficznym z dużą ilością "powklejanych" między tekst zdjęć i ciekawostek, które sprawiają, że lepiej się czyta ale też dostarczają ciekawych informacji.

sylwetki ludzi-potworów, którzy zasłynęli w historii z niebywałego okrucieństwa, brutalności i przyjemności w zadawaniu bólu. Fascynująca kronika występnych czynów człowieka, pełna historii, mrożących krew w żyłach. Chwilami trochę się dłużyła, interesująca w zależności od czasów.

polecam ; wszyscy przeczytajcie!!!

polecam ; wszyscy przeczytajcie!!!

Książka przedstawia krótkie życiorysy największych zbrodniarzy świata.
Bezmiar okrucieństwa opisany w niej jest przerażający. Aż nie chce się wierzyć,że tacy ludzie istnieli,lub niektórzy wciąż istnieją.
Polecam.

Książka przedstawia krótkie życiorysy największych zbrodniarzy świata.
Polecam.

Dodaj cytat z książki Potwory. Historia zbrodni i okrucieństwa