Być mężczyzną. Strategia duchowego rozwoju

Okładka książki Być mężczyzną. Strategia duchowego rozwoju Larry Richards
Okładka książki Być mężczyzną. Strategia duchowego rozwoju
Larry Richards Wydawnictwo: Wydawnictwo Święty Wojciech nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Święty Wojciech
2010-04-01
2010-04-01
2009-01-01
978-83-7516-238-7
mężczyzna dla mężczyzn

Książka zawiera połączenie katolickiej (tj. uniwersalnej) wizji męskości i duszpasterskich porad znanego i uznawanego w Stanach Zjednoczonych księdza. Poruszane zostają wszystkie najważniejsze kwestie np. budowanie relacji z Panem Bogiem, zawierzenie Duchowi Świętemu, formowanie cnót – wszystko napisane przystępnie i ciekawie. Autor posiada duży bagaż doświadczeń pracy z młodzieżą i mężczyznami. Stawia się w roli duchowego mentora i trenera: nie ma tu miejsca na usprawiedliwianie swoich wad lub niepowodzeń. Zawarte są 30 zadań do wykoniania i 30 pytań do przemyślenia. Po szczerym przepracowaniu ich z pewnością odkryjemy, że bycie mężczyzną jest wspaniałą przygodą i warto tą drogą kroczyć. Wszakże nie jest ona przeznaczona dla indywidualistów. Mamy iść i umacniać się wspólnie z rodziną, przyjaciółmi i innymi towarzyszami. W czasach powszechnego pogubienia i zamętu co do własnej tożsamości oraz interakcji społecznych, uważam tę książkę za niezwykle ważną.

Gorąco polecam. Audiobook (w języku angielskim) może jeszcze lepszy.

Udany przekład na język polski przez wydawnictwo św. Wojciecha.

Gorąco polecam. Audiobook może jeszcze lepszy.

Książka dostępna również w udanym przekładzie na język polski przez wydawnictwo św. Wojciecha.

Wspaniały poradnik dla mężczyzn, który pomaga osiągnąć lepszą relację z Najwyższym i z bliźnimi.

Polecam.

Polecam.