Reagan i inni

Książka i Wiedza
1986-01-01
1986-01-01
83-05-11379-5
Stany Zjednoczone polityka 20 w.

więcej Więcej

Propaganda rządowego obozu władzy spod znaku W. Jaruzelskiego oraz Urbana. Spojrzenie rzekomo polskiego zaś zaiste reżimowego wysłannika PAP w Waszyngtonie czasów Cartera oraz pierwszej kadencji Reagana. Retoryka podszyta jest niechęcią, nawet okazuje wyraźną wrogość wobec amerykańskich konserwatystów oraz środowisk wolnościowych w Stanach. "Solidarność" natomiast...

Wciągająca, przydała mi się również w pracy licencjackiej.

• Literatura faktu
  • Popularnonaukowa
  • Domowa biblioteczka
  • Pro publico
  • Starsze wymienię 3 za 1

Dodaj cytat z książki Reagan i inni