Zatańcz ze mną

literatura piękna
83-7132-990-3
Barbara Korzon
literatura współczesna rodzina miłość

Super książka. Polecam ;)

Książka bardzo przesłodzona i przewidywalna. Fabuła dość banalna, całość przeplatana licznymi retrospekcjami. Niczym mnie nie zaskoczyła, trochę szkoda na nią czasu.

Fajna, lekka historia. Czasami wydawała mi się irytująca, ale patrząc na całość, to może być. Koniec książki wydawał mi się trochę kiczowaty i na siłę wymyślony, jakby autorce zabrakło weny.

Cudowna książka. Wciągnęła mnie bez reszty ;-)

Książka fajna, wciąga.

Na półkach: , , , ,

Czy istnieją granice matczynej miłości? Czy można je w ogóle wyznaczać? Jak silne są więzi łączące matkę z dzieckiem? Czy można się ich wyrzec do końca?
Na te wszystkie pytania i wiele innych odnajdziemy odpowiedź w pięknej i wzruszającej powieści Luanne Rice pt: ”Zatańcz ze mną”.

35-letnia obecnie Jane Porter będąc na drugim roku studiów, niespodziewanie dla niej i jej...

Lekkie czytadło, aczkolwiek skłania do głębszych refleksji .

• 2012
  • Ebooki-posiadam
  • Przeczytane 2015
  • Własne
  • Moi mali książęta :)

Dodaj cytat z książki Zatańcz ze mną