Tajne kulty zła

2010-07-10
2010-07-10
978-83-11-11873-7
Zofia Szachnowska-Olesiejuk
sekty terorryzm samobójstwa morderstwa gwałty

więcej Więcej

Pozycja bardzo dobra, szczególnie dla osób, które pierwszy raz stykają się z tematem. Przystępnie i ciekawie napisana. Autor nie rozwodzi się niepotrzebnie, a serwuje czytelnikowi dużo faktów.

Na półkach: , , , ,

Temat sekt ich działalności czy liderów to temat rzeka... A co gdyby w jednej książce zawrzeć te najważniejsze te najbardziej brutalne w swej działalności te których liderzy sprawiają że włosy na głowie stają dęba? Czy to możliwe bez splycenia tematu? Okazuje się że jak się najbardziej tak czego dowodem jest książka #rayblack #tajnekultyzła od @wyd_bellona #książka już na...

Polecam serdecznie ludziom grający RPG, oraz piszącym. Książka jest oceanem inspiracji jeżeli chodzi o sekty. Nic w tym dziwnego, w końcu oparta jest tylko i wyłącznie na faktach. Pozdrawiam, Marcin Kozieł

Przeciętna pozycja, która porusza temat sekt. Coś czuje, że autor dostał zlecenie na napisanie tej pozycji. Wszystko omówione powierzchownie. Pozycja ani ziębi ani grzeję. Ja ją kupiłem za 10 zł i taka cena jest do przyjęcia. Oby mniej takich pozycji.

Sekty, tyle się o nich mówi i zawsze dziwi mnie jak ludzie łatwo dają się do nich wciągnąć. Książa jak wiele jej podobnych odzwierciedla to jaką słabą jednostką jest człowiek i jak łatwo go przekonać do często czyichś głupich wymysłów.

Może i nie jest to opasłe tomisko przedstawiające wszelkie możliwe kwestie dotyczące sekt, niemniej książkę warto przeczytać. Jest ciekawa i napisana przystępnym językiem. Zasady działania opisywanych sekt są czasami niemożliwe do wyobrażenia. Zachęcam do lektury.

Im więcej wiesz tym lepsze podejmujesz decyzje. Kierując się tą zasadą starałam się dowiedzieć jak najwięcej o sektach z książki „ Tajne kulty zła” Ray’a Blacka. Uczciwie powiem, że ja czytając książkę nie robiłam tego z pozycji laika. Zawsze interesowałam się sektami, oglądałam programy na Discovery itp.
Książka napisana jest prostym językiem, lekkim stylem – choć to...

• Literatura faktu
  • Kolejka
  • Na raz (do ok.200 str.)
  • 2021
  • Czary
  • Polecam

Dodaj cytat z książki Tajne kulty zła