Podejrzani

837150568X
Tomasz Bieroń
literatura amerykańska 20 w. Mary Jane Jones śledztwo zbrodnia

więcej Więcej

'' Podejrzani '' to książka na którą trafiłam w bibliotece , a że akurat nic z mojej listy nie było , wzięłam to co było :) Nie znałam też wcześniej autora , dopiero potem przeczytałam że jest on też twórcą głośnej i sfilmowanej powieści '' Mały wielki człowiek '' , z rewelacyjną i brawurowo zagraną rolą Dustina Hoffmana . Ale wracajmy do '' Podejrzanych '' , Tytuł i...

• ☀️ Rok 2014
  • Własne