Okładka książki Terapia otwartego serca na nowe Millenium : naucz się doceniać prosty, lecz niewiarygodny cud istnienia
Bob Mandel Wydawnictwo: Ravi nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Open heart therapy for the new millenium
Ravi
2001-01-01
2001-01-01
Dorota Rossowska
miłość psychoterapia samopoznanie

więcej Więcej

Najlepsza książka jaka kiedykolwiek ,trafiła na półkę z tą tematyką i z pewnością z niej nie zniknie. Gdyby człowieka dopadła niepamięć warto wrócić.
"Jak możemy żyć pełnią życia kiedy myślimy, że nasze dni są policzone ?"
Z czystym sumieniem 10/10
Za to co wniosła w życie, jak pozwoliła poczuć je na nowo i zmienić. Z pewnością dla osób , które straciły wszelką nadzieję, po...

Bob Mandel to terapeuta, trener, który wraz ze swoją żoną od ponad dwudziestu lat prowadzi seminaria dla par. Po niedawnych lekturach książek L. Winget'a niniejsza publikacja jest wręcz "mlekiem i miodem płynąca".

Książka jest poradnikiem, w którym znajdziemy tematykę z zakresu filozofii i psychologii miłości, a także ćwiczenia do samodzielnego wykonania. Lektura ma wnieść...

• Kobieta / emocje
  • Duchowość