Perła we mgle

Virginia Cleo Andrews Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Rodzina Landry (tom 2) Seria: Biblioteczka pod Różą literatura obyczajowa, romans
Pearl in the Mist
837180055X
Anna Maria Nowak
Biblioteczka pod Różą
Biblioteczka pod różą obyczajowa

Cykl powieści o tej rodzinie chyba najbardziej przypadl mi do gusru.
Dl;aczego zakonczyli to na 3 tomie? Tak bardzo chciałabym przeczytac 4 i 5 tom..

W końcu się doczekałam i przeczytałam ,,Perłę we mgle". Nie zajęło mi to dużo czasu, bo powieść jest mega wciągająca. Ta część podobała mi się nieco mniej niż ,,Ruby", ale i tak bardzo ją polecam.

Ruby i jej kaleka siostra bliźniaczka Giselle rozpoczynają naukę w Greenwood - prywatnej szkole dla dziewcząt. Tam jednak Ruby nie odnajduje upragnionego spokoju. Dziewczyna...

Też mi się ciągnęła w czytaniu. Ale wydaje mi się, że ta część jest dużo bardziej wstrząsająca niż pierwszy tom.

Książkę wypatrzyłam w bibliotece więc zdecydowanie wypożyczyłam, żeby móc przeczytać i powieść mnie oczarowała, zachwyciła niesamowicie.
Historia to jest dziewczyny Ruby, która zamieszkuje u rodziny Dumasów, Ruby od razu uzyskała miłość swojego kochanego ojca, musi być być ostrożna i uważać na macochę Daphne podstępną,groźną macochę nie znosi swojej pasierbicy pragnie się...

Zwiodłam się drugą częścią. Pierwsza bardzo mi się podobała, jednak ta strasznie mi się ciąga i nużyła.

Sama nie wiem, co napisać. Jestem fanką V.C Andrews, ale już chyba się "przejadałam". Może gdybym nie rozpoczęła od serii "Kwiatow na poddaszu" inaczej oceniłabym tę książkę. Wygląda na to, że autorce zabrakło pomysłu na ciekawą fabułę. Jest mnóstwo nawiązań do innych jej książek. Znowu kazirodztwo... naiwność głównej bohaterki jest do obrzydzenia.
Mam trzecią część sagi,...

Książka lekka, szybko się czyta:) Przyjemna. Warto po nią sięgnąć :D Polecam jak najbardziej :)

Na półkach: , , , , ,

Bardzo dobra książka, lekka i przyjemna, szybko się ją czyta. Intryga goni intrygę, świetna historia Ruby do przeczytania przez młode dziewczyny. Idealna dla młodzieży i nie tylko.

Polecam wszystkim,książka lekka i przyjemna.Szybko się czyta,dobrze napisana,bez zbędnych rozwlekłych opisów psujących klimat.
Książka naprawdę warta polecenia.
W ręce wpadła mi całkiem przez przypadek i nie żałuję,cieszę się ,że ją przeczytałam.

Rodzina Landry. Tom II.

Los przeniósł Ruby z ubogiego domku na rozlewiskach do zamożnej rezydencji w Nowym Orleanie. Lecz okazuje się, że życie w bogactwie dało jej więcej bólu niż szczęścia...

Ruby już od roku mieszka w rezydencji Dumasów, ciągle jeszcze nie wierząc, że zdobyła miłość ojca, którego do tej pory nie znała. Jednak w nowej rodzinie szczęście jest równie...

Dyskusje

• Chcę w prezencie