Gorący lód

Okładka książki Gorący lód
Nora Roberts Wydawnictwo: Świat Książki Seria: Magnolie literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Magnolie
Hot Ice
Świat Książki
2007-01-01
2007-01-01
Małgorzata Żbikowska
miłość przygoda złodziej ucieczka emocje

więcej Więcej

Czytałam ją bardzo dawno temu, jednak utkwiła mi w pamięci, pamiętam z niej dużo szczegółów i wiem, że bardzo mi się podobała. Szybka akcja, emocje, miłość.

Kolejny umilacz czasu od Pani Nory. :) Ciekawe przygody ludzi z dwóch innych światów. Ta historia jest przykładem że przeciwieństwa się przyciągają. :)

Bardzo nierealna historia, ale dość lekka i przyjemna. Polecam jako coś do rozczytania po ciężkiej lekturze.

Połączenie gorącego romansu z nutką kryminału niczym James Bond. Bardzo dobrze się czyta, chociaż nie jest zbytnio zaskakująca.

Nie przeczytałam jej całej. Ale to przez to, ze mnie nie ściągnęła. Ta historia jest mocno naciągana.

Do książki podeszłam bardzo sceptycznie. Bo i okładka jak z jakiegoś romansidła, i takie niby to nazwisko, niby pseudonim... Ale jak zaczęłam czytać - to przepadłam. Jest i trup, i szybka akcja, romans... miałam wrażenie, że oglądam film.
Po wcześniejszym, rozczarowującym kryminale, to była miła odmiana.

Ta książka należy do moich ulubionych - dlaczego?
Między bohaterami czuć wyraźną chemię, w dodatku obydwoje mają wybuchowe charaktery (a właśnie takich bohaterów kocham!) - jeśli dodać do tego poszukiwania skarbu, strzelaninę i ucieczkę przed bandziorami, to wyjdzie z tego coś niesamowicie wciągającego.

Przyjemna lektura, dobrze sie czytalo.
Obie postacie zapadly mi w pamiec, a i dialogi odgrywaly ciekawa role w caloksztacie. I klimat, oczywiscie egzotczny klimat dodaje temu wszystkiemu smaku.

Bardzo przyjemna i ciekawa książka, mogliby na jej podstawie zrobić fajny film. Od początku do końca trzyma w napięciu, niestety zakończenie lepiej jakby było dłuższe i ciekawsze.

Książka jest bardzo przyjemna! Przyjemnie się ja czyta, już od pierwszej strony rozpoczyna się gorący romans 🙈

• Nora Roberts
  • Romans