Dyskusje o książce Ostrożnie, pożądanie

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Gorsza książka, lepszy film? O ekranizacjach ciekawszych od literackich pierwowzorów
"Prestiż" z 2006 r. w reżyserii Christopera Nolana. Lepszy film-gorsza książka? Różne, a nawet odmienne. Ale włączam ten tytuł do dyskusji, bo to właśnie film bardziej mnie wciągnął i podziałał na moją wyobraźnię, natomiast książkę Christopera Priesta odbierałam momentami jako żmudną...
46 tyg. temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
Czytelnicze podsumowanie 2017 roku
Książki Khaleda Hosseini rzeczywiście zachwycają. :-)
6 lata temu
52 książki w 2016
51/52 M. Czubaszek, A. Andrus „Każdy szczyt ma swój Czubaszek” 52/52 H. Mankell "Mężczyzna, który się uśmiechał" 53/52 J. Deaver "Tańczący trumniarz" 54/52 A. Pilipiuk "Kroniki Jakuba Wędrowycza" 55/52 J. Deaver "Puste krzesło"
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Kwiecień 2016)
Nie mogłam przejść obojętnie koło koszyków z książkami w Carrefour Za 12,99 zł  Sekretny język kwiatów  Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął Za 8,99 zł  Mój przyjaciel mrok Z 1 zł  Czy Nowy Jork płonie?
20788
8 lata temu
wymienię/sprzedam (IV kwartał 2013)
Wymienię:  Ognista  Niemożliwe  Mrok kwiatów  Pocałunek Nocy  Inne anioły  Siedem promieni  Płonący stos. Księga 1: Kielich wiatru. Krąg popiołów  Królowa Południa
10 lata temu
Pokazuje 6 z 7