Dyskusje o książce Dzikie palmy

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Zabawa - wspólne słowa
 W to mi graj! 97 gier, dzięki którym wygrasz w życie towarzyskie W to mi graj! 97 gier, dzięki którym wygrasz w życie towarzyskie
1 tydz. temu
Czytamy w Święta
@Margo @Myszka Dziękuję 😀 Wszystkiego dobrego!
18 tyg. temu
Czytamy w weekend
Fantastycznie Was poczytać 😆 i o regałach i o tym świetle, które jest w prozie Virginii. Oczywiście, że piszę się kiedyś na Faulknera. Mam tylko   Absalomie, Absalomie... Absalomie, Absalomie... i kiedyś w przypadkowym momencie zaczęłam to czytać. Nie pamiętam ile udało mi się przeczytać, ale...
9 lata temu
Czytelnicze podsumowanie 2013 roku
Hmm...w tym roku przeczytałam ok.30-40 książek(do niektórych wracałam kolejny raz;) Trochę mało, ale w tym roku mam nadzieję to nadrobić. :) Najlepsze książki:  W pierścieniu ognia W pierścieniu ognia  Kosogłos Kosogłos  Krąg
10 lata temu
wymienię/sprzedam (III kwartał 2013)
wymienię/sprzedam:  Księga wszystkich dusz. Tom 1: Czarownica  Gra w pochowanego  Wirus  Strażnicy Nirgali 3. Korona Mandalich  Niewidzialni. Tajemnica Misty Bay  Dziecko księżyca  Elyria. Polowanie na czarownice
10 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (II kwartał 2013)
Najnowsza przeczytana książka to:  Nocne życie Nocne życie http://czytamtocodobre.blox.pl/2013/07/Nocne-zycie-Dennis-Lehane.html