Świąteczne opowieści krasnalka

Okładka książki Świąteczne opowieści krasnalka Bernadetta Borodziuk
Okładka książki Świąteczne opowieści krasnalka
Bernadetta Borodziuk Wydawnictwo: Wydawnictwo Natuli opowiadania, powieści dla dzieci
opowiadania, powieści dla dzieci
Wydawnictwo Natuli
2023-10-01
2023-10-01

Gdy powietrze robi się chłodne a noc przychodzi zdecydowanie szybciej niż zwykle, stajemy sie często naprawdę doskonałymi obserwatorami. Pozwalamy sobie na doświadczanie i z uporem maniaka- wybieramy wszystko to, co sprawia nam przyjemność.
Prawda, czy nie?
W końcu jesień rządzi się swoimi prawami a kolejne obniżenie temperatury skutki ma bardzo różne. 🤭

Dziś mam przyjemność zaprezentować Wam książkę, która ma szansę zostać dla Was lekiem na trwające chłodne wieczory i jednocześnie będzie jednym z najbardziej uroczych wstępów do nadchodzącego wielkimi krokami wydarzenia, jakim są święta.

Nie dajcie się dłużej prosic!😉

"Świąteczne opowieści Krasnalka" to jedna z najznakomitszych nowości spod skrzydeł @natuli_dziecisawazne , napisana przez Bernadette Borodziuk a zilustrowana przez Marcina Minora. Ten duet sprawił, że serce bije mocniej chwilkę po tym, jak dokładnie obejrzycie okładkę. 🤭

Pozwólcie sobie cicho podążyć śladem wyjątkowej tytułowej istoty, która z niewyobrażalną lekkością przemierza leśną krainę. To tutaj żyje w harmonii z roślinami i zwierzętami, a magicznym stworzeniom pomaga czuć się bezpiecznie.

Zanurzcie się w historie nasyconą magią.
Zaobserwujcie wyjątkowe otoczenie i patrzcie, jak mieni się całą feeria barw i dobrocią prosto z serca troskliwego Krasnalka. Wszystko to w scenerii rodem z baśni, pośród białego puchu, z najbliższymi i z dobrymi życzeniami w sercu.

Tutaj, na łamach kolejnych rozkładówek powstały opowieści o wszystkim co może wydawać się nam ważne. W 13-stu historiach możecie lepiej poznać głównego bohatera i jego przyjaciół ze świata magii ale również lasu, którzy ukazują ponadprzeciętne wartości, które ciągle są aktualne.
Tu święta to wspaniała okazja do przebywania razem, radości i budowania poczucia wspólnoty.
Nikt nie zostaje sam a podziały nie istnieją.

Odrobina tajemnicy, szczypta fantazji i spora łyżka autentycznego uroku. To wszystko składa się na sukces tej książki.
Jestem przekonana, że każdy kto po nią sięgnie nauczy się nowego spojrzenia... pełnego wrażliwości i uważności, które tak bardzo jest nam potrzebne do pełnego przeżywania życia.🤍

Prawda, czy nie?

Dziś mam...

• JULKA
  • Samodzielne
  • literatura dziecięca
  • PRZECZYTANE 2023
  • ŚWIĄTECZNE

Dodaj cytat z książki Świąteczne opowieści krasnalka